Misschien heeft u hem al in de bus gekregen, uw stemkaart. De gemeenteraadsverkiezingen komen er binnenkort aan. Een goed moment om u uit te
spreken over welke kant het op moet
met Amsterdam.
[[{“type”:”media”,”view_mode”:”media_large”,”fid”:”448″,”attributes”:{“alt”:””,”class”:”media-image”,”height”:”515″,”style”:” height: 140px; margin: 5px; float: right;”,”width”:”368″}}]]De afgelopen jaren zijn werkloosheid en armoede in Amsterdam gestegen, zijn de wachtlijsten voor een huurwoning gestegen tot 12 jaar en is de kwaliteit van de zorg voor Amsterdammers achteruit gegaan. De SP gelooft dat het beter kan.
‘Wij geloven in een Amsterdam waar mensen kunnen wonen, of ze nu een dikke of een dunne portemonnee hebben. Wij geloven dat de gemeente mensen zou moeten helpen om aan het werk te komen, in plaats van banen weg te bezuinigen. En wij geloven dat je in Amsterdam de zorg dichtbij in de buurt kunt organiseren, zonder dat de kwaliteit verloren gaat’, aldus Amsterdamse SP-lijsttrekker Laurens Ivens.
Door thuis te blijven op de verkiezingsdag lost u niets op.
Want dan blijven dezelfde partijen aan de macht. Maak daarom van uw stemkaart een rode kaart en reken op 19 maart af met de zittende bestuurderspartijen.
Stem SP! Voor een 100% sociaal Amsterdam!
Laurens Ivens
Lijsttrekker SP Amsterdam
[[{“type”:”media”,”view_mode”:”media_large”,”fid”:”530″,”attributes”:{“alt”:””,”class”:”media-image”,”height”:”521″,”width”:”368″}}]]
